Přijeďte do lázní

Lázeňská léčba je s Karlovarským krajem přirozeně spjata již více než 650 let. Léčebné účinky jsou založeny na využívání přírodních zdrojů - termálních i studených minerálních pramenů, bahen, slatin a plynů.

Nedílným doplňkem této léčby jsou i ozdravné účinky zdejší krajiny a přírody, kterou formuje masiv krušných hor. Bohatá historie a pestrost karlovarského regionu oslovuje nejen lázeňské hosty, ale nabízí široké možnosti rekreačního a sportovního vyžití všeho druhu jakoukoliv roční dobu.

Lázeňství v Karlovarském kraji tvoří tzv. „lázeňský trojúhelník“, který vymezují největší lázeňská města – Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Tento trojúhelník doplňují další lázeňská města – Jáchymov a Lázně Kynžvart.

Lázně pro zdraví

Lázeňskou péči v některých z lázní v Karlovarském kraji můžete využít pro přímou léčbu mnoha nemocí či zlepšení stavu, rekonvalescenci či rehabilitaci po předchozí nemocniční léčbě.

Lázně pro prevenci

Lázeňskou péči si nemusíte dopřávat jenom v případě konkrétní obtíží, ale můžete lázeňský pobyt využít k prevenci nemocí, kompenzaci hektického životního stylu a zlepšení nejen fyzické, ale i duševní kondice.

Proč do lázní v Karlovarském kraji:

Přijeďte se o unikátnosti tohoto regionu a zdejších lázní sami přesvědčit!

Využijte služeb partnerů garantované lázeňské péče Medispa:


 

Kalendář akcí

Garantovaná lázeňská péče